Služby, které u nás automaticky získáte

Návrh a cenovou nabídku pro prezentaci připravíme bezplatně. Návrh se vám líbí a vyhovuje vám cena? Návrh si od nás můžete koupit. V případě, že si nábytek objednáte, se cena návrhu odečítá z celkové ceny. Věnujeme pozornost vašemu projektu, najdeme ideální možnosti pro vaši novou kuchyni, skříně, dětský pokoj, domácí pracovnu.

Šetříme váš čas. Dodejte nám půdorysné rozměry místnosti nebo stavební výkresy a řekněte svoji představu vizuelní i cenovou. Vybereme vhodné materiály a navrhneme vám optimální řešení.

První schůzka

První schůzka probíhá u nás na prodejně nebo u vás doma. Záleží, čemu dáte přednost. Čas a datum si sjednáme telefonicky nebo emailem. K jednání je dobré mít plány místnosti s rozměry. Schůzka trvá asi 2 hodiny a při ní si řekneme vaši představu. Vybereme materiály, barvy a stanovíme si hlavní dispozici.

Návrh interiéru

Zpracováváme návrhy jednotlivých místností bytů a domů, jednotlivých kusu nábytku nebo celých interiérů. Hledáme společně optimální dispozici daného prostoru, nejvhodnější barvy a struktury materiálů tak, aby interiér tvořil jeden celek. Sledujeme nové trendy v oblasti designu nábytku, které rádi uplatníme ve vašem interiéru.

Vizualizace interiéru

Můžete si u nás objednat vizualizaci interiéru ve foto zobrazení v maximální možné kvalitě. Vizualizace umožňuje vnímat prostor v reálných texturách a barvách, tak jak ve skutečnosti vypadají. Cena vizualizace se pohybuje od 6.000 do 10.000,-Kč. V ceně jedna korektura. Uhrazená částka je nevratná i v případě realizace.

Zaměření prostoru

Zaměření prostoru se provádí po schválení cenové nabídky. Pro zaměření je nutné aby byli hotové omítky, aby byla přesně určena finální výška podlahy, osazeny zárubně, okna a jiné zásadní prvky v interiéru. Po zaměření prostoru kontrolujeme výkresy a případné nutné změny si schválíme.

Výroba nábytku

Výroba nábytku se uskutečňuje na základě schválených výkresů, z předem definovaných materiálů. Výroba probíhá na moderních strojích za použití nejmodernějších technologií. Do výrobků je montováno kvalitního kování podle technických podmínek. Výrobky jsou před dokončením precizně očištěny a zabaleny.

Doprava nábytku

Pro dopravu nábytku používáme nákladní automobily různých velikostí podle potřeby a množství převáženého nábytku. Spolehlivý pracovníci nábytek dovezou a vynesou na místo montáže. Cena této služby je vždy uvedena v cenové nabídce. Konkrétní datum oznámíme vždy týden před dovozem.

Montáž nábytku

Podmínkou pro montáž je odpovídající vzdušná vlhkost v místnosti, dokončené podlahy, osazené zárubně, funkční elektrika a je hotová výmalba. Místnost má být čistá bez stavebního prachu. Naši pracovníci jsou s vašim projektem obeznámeni. Odborná montáž se realizuje dle termínu ve smlouvě.

Design + Funkce

Vyrábíme pro vás kvalitní, technicky propracovaný nábytek. Máme odborné znalosti a praktické zkušenosti. Vyrábíme zakázkový nábytek, aby všechno mělo své místo, bylo dobře obslužné a ergonomické.

 

Se zájmem sledujeme nové trendy v oblasti designu a bydlení. Rádi aplikujeme do výrobků moderní zajímavé materiály, speciální kování a praktické nápady.

Chci cenovou nabídku zdarma pro můj projekt. Klikněte zde.

Open chat